Штампи для вибійки, серія “Ботаніка”, ROSA TALENT
Сучасні штампи для вибійки – це універсальний інструмент для створення відбитків та відтисків на різних матеріалах.
Є безліч варіантів застосування цього інструменту для створення:
Візерунків на текстилі. Це класичний варіант використання штампів. Для цієї техніки обов’язково використовують спеціальні акрилові фарби для розпису тканин та натуральні тканини без потовщень та вузликів: льон, бавовна, бязь.
Відтисків, створення рельєфу на не запечених виробах з кераміки та полімерної глини. По особливому виглядають глиняні предмети: горщики, тарілки, панно з рельєфними об’ємними візерунками. Для більш вираженого зображення, відтиск можна зафарбувати кольором.
Зображень на листівках та скрап-альбомах. Штампи – це швидка допомога у створенні листівки, коли у нас є обмаль часу та матеріалів. Потрібна лише основа для листівки, штамп та акрилові фарби для декору. Основна вимога для створення чіткого якісного зображення – це нанесення акрилової фарби для декору на штамп спонжем і без надлишку.
Відтиски на крафтових пакетах та упакуванні. Обирайте для штампування спокійні природні кольори фарб, щоб це виглядало гармонійно.
Маленька підказка: коли Ви ставите штамп на папері повторно, не наносячи фарбу, ваші візерунки будуть мати ефект зістарення, що виглядає дуже цікаво та по особливому.
Основні властивості: Матеріал основи – МДФ, матеріал штампа – фанера.
Рекомендації з використання:
- Наносимо на штамп акрилову фарбу для розпису тканин (для картону – акрил для декору) спонжем. Фарбу наносимо без надлишку, аби малюнок був чітким. На один штамп можна наносити різні кольори фарб.
- Для того аби візерунок був чіткішим, радимо під основу: тканину чи папір, підкладати м’яку, рівну підкладку.
- Міцно та рівномірно притискаємо штамп до тканини на кілька секунд. Якщо потрібно, щоб кожен відтиск був насиченим, то потрібно наносити фарбу перед створенням кожного нового відтиску.
- Закріплюємо малюнок не раніше ніж через 12 годин після нанесення гарячою праскою через тонку бавовняну тканину.
- Прати виріб можна не раніше ніж через 48 годин. Рекомендуємо ручне прання або машинне, в делікатному режимі м’якими пральними засобами. Температура води не повинна перевищувати 40°С. Зазвичай малюнок виконаний акрилом для розпису тканин не можна замочувати.
- Створюємо відбиток на глині, притискаючи штамп до матеріалу міцно, але обережно, щоб не пошкодити виріб, або зробити штамп перед формуванням виробу.
Один штамп може прослужити досить довго. Але з ним треба обережно поводитися – правильно очищати та сушити. Під час роботи після кожного кольору витирати сухою тканиною. В кінці роботи штамп витерти сухою тканиною і дати висохнути. Не замочувати у воді.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.